پورتال تبلیغاتی 9رنگ ,آگهی رایگان

درج آگهی رایگان

 

آبی
زیر بخش ها
اخبار
ورود كاربران

عکس دار
12 ماهه
365 روز 470000
هرستاره 5000 ریال 
6 ماهه
186 روز 240000
هرستاره 5000 ریال 
3 ماهه
93 روز 120000
هرستاره 5000 ریال 
1 ماهه
31 روز 40000
هرستاره 5000 ریال 

متنی
1 ماهه
33 روز 25000
هرستاره 0 ریال 

روش پرداخت بانکی
پرداخت الكترونيك
Saman Bank
قوانین درج آگهی
راهنماي تبليغات
آمارسايت
تبلیغ بازديد تاريخ
۰ ۴۱۹۳۹ ۱۲/۲۹
۴۲ ۵۰۸۶۰ ۱۲/۲۸
۶۰ ۴۸۳۴۷ ۱۲/۲۷
۲ ۳۷۶۲۳ ۱۲/۲۶
۷۲ ۴۰۶۱۱ ۱۲/۲۵
۰ ۱۹۵۷۸ ۱۲/۲۴
۲۸ ۹۵۶۰ ۱۲/۲۳
تبلیغات

آموزش خیاطی

آموزش بافتنی

 آموزش زبان انگلیسی

 

 
نمايش جزئيات
عنوان : تکنیکهای تبلیغات موثر چیست ؟
تاريخ ثبت : ۱۹ دي ۱۳۹۱ ساعت ۱۴ و ۴۱ دقیقه

تکنیکهای تبلیغات موثر !؟

 

تکنیک های تبلیغات و آگهی مناسب به راحتی می توانند کل طیف هدف را تحت تاثیر قرار دهند. با انتخاب روش صحیح آگهی و تبلیغ از میان راههای موجود، بهترین نتیجه را در برای افزایش مشتریان خود بیابید.

در این مقاله تلاش می کنیم تا بهترین و موثرترین روش های تبلیغاتی را مورد بررسی قرار دهیم.
در هر حال چه شما صاحب یک تجارت تازه تاسیس باشید که به دنبال متدهای تبلیغاتی برای شناساندن یک تجارت کوچک است و چه مدیر بازاریابی یک شرکت بزرگ باشید که به دنبال اطلاعاتی پیرامون روشهای مدرن بازاریابی است، مثل بازاریابی آنلاین، در این نوشته راه حلها، روش ها و تکنیکهای موثر و کاربردی در رابطه با تبلیغات و آگهی خواهید یافت.
ما درتلاشیم تا با به روز نگه داشتن مطالب این سایت، شما را در یافتن مطالب کاربردی و قابل اجرا در زمینه تبلیغات و بازاریابی یاری کنیم به طوری که این مطالب هم برای حرفه ای های تبلیغات و بازاریابی و هم برای مبتدیان این رشته قابل درک، کاربردی و موثر باشد.

امروزه موثرترین روش تبلیغاتی چیست؟

شاید این اولین سوالی باشد که هنگام فکر کردن به بازاریابی و تبلیغات به هن شما خطور می کند. گزینه های پیش رو برای پاسخ به این سوال، هرسال، هر ماه و یا حتی هر روز درحال افزایش است. با این تفسیر و با این گستردگی در انتخاب، شما چه گزینه ای را انتخاب میکنید؟! کدام روش تبلیغ و بازاریابی بهترین نتیجه را برای تجارت شما بهمراه خواهد داشت؟! با توجه به گستردگی روشها و رسانه های موجود برای تبلیغات و همچنین ارائه گسترده و هرروزه روشهای نوین بازاریابی سوال اصلی که باید پاسخ داده شود این است: " کدام روش تبلیغات، برای تجارت شما بهترین و موثرترین است؟"
پاسخ به این سوال بسیار سخت است زیرا متغیرها و فاکتورهای زیادی هستند که باید مد نظر قرار گیرند. در اینجا با بررسی فاکتورهای مهم، سعی داریم به پاسخ مناسب دست یابیم. مهمترین فاکتورهایی که باید به آنها توجه کرد از این قرار هستند:

 

مخاطب شما کیست؟

اولین فاکتوری را که باید مد نظر قرار دهید جامعه هدف شماست. کدام گروه از افراد جامعه، مشتریان شما را تشکیل می دهند؟ مشتریان شما چه کسانی هستند؟ در چه گروه سنی قرار دارند؟ به چه چیزی و چگونه می اندیشند؟ مدل رفتاری و اجتماعی آنها چگونه است؟ هرچه بتوانید جوابهای دقیقتر و مشخص تری به این سوالها بدهید، آسانتر، سریعتر و دقیق تر روشهای تبلیغاتی متناسب و موثر برای تجارت خود را خواهید یافت.

یکی از راههای مرسوم هدف یابی تا به امروز، جامعه شناسی است. در این راستا شما به عنوان مثال جامعه هدف خود را از نظر جنسیت (مرد مورد هدف هستند یا زنها)  و سن مورد ارزیابی قرار می دهید. هرچند این موارد کاربردی هستند اما این روزها، برای تجارت های پویا موارد پیچیده تر و حساستری در مبحث جامعه شناسی مطرح است.
یک نگاه کاربردی تر و معنادار از دسته بندی، گروه بندی افراد بر مبنای نگاهشان به جهان اطراف است. به عنوان مثال دسته بندی افراد بر مبنای اعتقادشان به سالم تر بودن غذاهای طبیعی نسبت به فرآورده های صنعتی. این نوع از اطلاعات، به مدیران بازاریابی و تبلیغات کمک می کند تا پیام خود را به نوعی طراحی کنند که جامعه هدف خواهان شنیدن آن باشد. در راستای مثال قبلی: "محصول ما فقط با مواد طبیعی تولید می شود."
یک تعریف مشخص به شما امکان مطالعه ی دقیق جامعه هدف را داده، شما را قادر می سازد تا مدلی از  عادات استفاده از رسانه ها میان این افراد را بیابید، تا بتوانید به بهترین شکل پیام خود را به آنها برسانید. این موضوع برای انتخاب روش تبلیغ شما بسیار مهم است. آیا آنها تلویزیون تماشا می کنند؟ چه شبکه ای؟ آیا روزنامه می خوانند؟ کدام روزنامه را؟ آیا ترجیح میدهند روزنامه را از دکه ها تهیه کنند یا آنها را آنلاین مطالعه کنند؟ به عنوان مثال، گوش کردن به رادیو یک عادت مرسوم در میان رانندگان تاکسی است.
هرچه میزان وضوح تصویر شما از جامعه هدف بیشتر باشد، اطلاعات شما کاراتر  و بهتر بوده و به این ترتیب توان شما برای شناسایی و انتخاب روشهای تبلیغاتی و بازاریابی بیشتر خواهد بود.

 برتری شما چیست؟

"افراد خریدار محصولات و خدمات هستند"، هرچند این جمله درست است اما بیان دقیقتر اینگونه است: "ما محصولات و خدماتی را خریداری می کنیم که خریدشان به ما احساس بهتری بدهد".
به همین دلیل است که انتخاب صحیح روش تبلیغات بسیار حیاتی است. شما نه تنها باید برتری محصول و خدمات خود را نشان دهید، بلکه باید نوعی رابطه احساسی با مشتریان خود برقرار کنید به طوری که مشتریان از ارتباط با برندشما لذت ببرند.
به این ترتیب، مستقل از رسانه ای که استفاده می کنید - تلویزیون، رادیو، روزنامه ، مجله، گفتگوی چهره به چهره و ... – شما باید از روشی استفاده کنید که هم برتری ها و منافع استفاده از محصولات و خدمات شما را نشان دهد و هم با مشتریان شما ارتباط احساسی برقرار کند.

منبع : www.i-ad.ir